Martinovanje 2018

Martinovanje v Kamnici 2018

V času, ko nam narava ponudi vse svoje zlato, obeležujemo Martinov praznik. Tudi v letošnjem letu ga bomo v Kamnici začinili po naše; s tradicionalno pokušino mladih vin lokalnih vinogradnikov. Dogodek, ki ga organizira Turistično društvo Kamnica, se bo odvijal v soboto, 10.11 in v nedeljo 11.11.2018 v Martinovem domu v centru Kamnice vse od desete ure dalje. Poleg pestre vinske ponudbe, bodo udeleženci imeli možnost poskusiti tudi domače dobrote štajerske kuhinje. Na dogodku bodo sodelovali: Vinogradniška kmetija Hlade, Vinotoč Brunček, Vinotoč Savič, RigoVino, Okrepčevalnica Hram, Izobraževalno društvo žena, Turistično društvo Kamnica s svojo stojnico, KZ Selnica in drugi lokalni pridelovalci vin.

Vljudno vabljeni!